O nás

 
 
 
 

 
 Kdo jsme a proč to děláme?
 
Jsme rodinná firma poskytující komplexní služby v oblasti výroby tiskovin - od prvotního grafického návrhu, vlastní tiskové výroby až po konečné zpracování.
K výrobě fotodárků jsme se dostali celkem logickou cestou. Již v roce 1998 jsme založili vlastní tiskárnu, tehdy výhradně s ofsetovou výrobou. Od roku 2010 jsme postupně přecházeli na digitální tiskovou produkci s využitím všech postprodukčních činností tradiční tiskárny. V roce 2014 jsme pořídili první inkoustový velkoformátový tiskový stroj se zaměřením na fotografický tisk a následně i termosublimační tiskovou technologii. Vedle tradiční tiskárenské produkce jsme se tedy začali intenzivně věnovat také špičkové tiskové fotoprodukci. A odtud už byl jen krůček k uskutečnění naší vize - vytvořit internetové místo, kde budete moci realizovat své nápady jak naložit se svými fotografiemi. Velký důraz přitom klademe na jednoduchost a rychlost našeho webového nástroje.
Naším cílem je přinášet vám radost z vašich vlastních fotografií. Pokud se nám to alespoň trochu daří, máme radost s vámi.


 
Práce s papírem mě fascinovala již od dětství. Vymýšlel jsem vlastní návrhy vystřihovánek, fotografických koláží, pokoušel jsem se o první ručně vázané sešity, včetně jejich grafické podoby. Na střední škole mě zasáhla další vášeň - fotografie. Vše jsem zúročil o pár let později. Od roku 1993 se pohybuji v prostředí polygrafie, mám vlastní firmu, kde mohu dál rozvíjet své nápady. Ne vždy jde všechno podle mých představ, odměnou mi však bývá radost a spokojenost zákazníků z mé práce.

Antonín Halla